Ubezpieczenia Dębica

UBEZPIECZENIE DLA TWOJEGO POJAZDU

Ubezpieczenia komunikacyjne Dębica

Segment ubezpieczeń majątkowych jest niezwykle rozbudowany. Zaliczyć do niego można między innymi ubezpieczenia komunikacyjne Dębica. Jest to forma zabezpieczenia stosowana przede wszystkim przez osoby, które są właścicielami i użytkownikami pojazdów mechanicznych. Najpopularniejszym przykładem jest tu ubezpieczenie OC pojazdu, które jak większości doskonale wiadomo jest obowiązkiem każdego kierowcy, a także ubezpieczenie auto casco Dębica. Ubezpieczenie AC czy NNW lub assistance to dodatkowe możliwości zabezpieczenia kierującego i jego pojazdu, które, choć nie są obowiązkowe, to jednak w wielu przypadkach potrafią uratować nawet najtrudniejsze dla kierującego sytuacje. Ubezpieczenia komunikacyjne w Dębicy to szereg różnorodnych ofert, w których każdy kierujący powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Ubezpieczenie samochodu jak wiadomo jest obowiązkowe, co dla kierowców wbrew pozorom jest naprawdę korzystnym rozwiązaniem. OC pojazdu Dębica zapewnia ochronę kierującego i jego pojazdu w przypadku, gdy zostanie on uszkodzony przez osoby trzecie. Jeżeli ubezpieczony będzie sprawcą wypadku, wówczas dzięki posiadaniu polisy nie będzie musiał zapłacić poszkodowanemu za poniesione straty z własnej kieszeni - środki zostaną wypłacone z ubezpieczenia.

Oferujemy atrakcyjne ubezpieczenia takich towarzystw jak PZU, AXA, Warta, Generali i wiele innych.

ZABEZPIECZ SWOICH BLISKICH

Ubezpieczenie na życie Dębica

Życie bywa nieprzewidywalne i często mogą zdarzyć się w nim sytuacje, które mogą negatywnie odbijać się na kondycji, między innymi finansowej całej rodziny. Rozwiązaniem wielu problemów będzie ubezpieczenie na życie w Dębicy. W zależności od zakresu ochrony i ustaleń z ubezpieczycielem polisa na życie może zabezpieczyć rodzinę przed skutkami śmierci, poważnej choroby czy wypadku jednego z członków rodziny, który pracując, ma bardzo duży udział w tworzeniu domowego budżetu.

Nie ma określonej sumy ubezpieczenia. Ustalając jednak tę stawkę z ubezpieczycielem, należy mieć na uwadze swoje możliwości finansowe. Im wyższa jest kwota ubezpieczenia na życie, tym odpowiednio większe będą miesięczne składki, które niedopasowane do możliwości mogą poważnie obciążać domowy budżet, co zupełnie nie odpowiada celowi zawierania umowy polisy na życie.

Polisa na życie Dębica jest usługą dostępną niemal dla wszystkich pod warunkiem, że spełniają oni kryteria (głównie wiekowe) narzucone przez ubezpieczycieli. Przy ustalaniu wysokości składki istotne znaczenie ma nie tylko wysokość polisy, ale również charakter pracy wykonywanej przez kupującego ubezpieczenie, stan zdrowia czy historia chorób.

OC WŁASNEGO MIENIA

Ubezpieczenia majątkowe Dębica

Ubezpieczenia majątkowe Dębica obejmują zabezpieczenie mienia i ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Są równie istotne co ubezpieczenie rodziny i własnej osoby, zapewniając ochronę od wielu nieprzewidzianych wydarzeń. Istnieje wiele typów ubezpieczeń majątkowych, które można dopasować do indywidualnych potrzeb i sytuacji życiowych.

Ubezpieczenia majątkowe Dębica dotyczą ubezpieczenia mienia i/lub ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej.
Ubezpieczenie mienia uwzględnia przede wszystkim:

  • mury, czyli przegrody budowlane, które wydzielają budynek z przestrzeni wraz z elewacją i izolacją cieplną. Do tej grupy klasyfikowane są także fundamenty, tarasy, balkony oraz dachy;
  • elementy stałe, czyli takie, których nie można odłączyć bez użycia narzędzi;
  • ruchomości domowe, czyli mienie znajdujące się w ubezpieczonej nieruchomości, które zostało uwzględnione w umowie polisy.

Specjalny zakres ochrony ustalany jest przy ubezpieczeniu mienia uznawanego za cenne, czyli między innymi znaczków, kamieni szlachetnych czy wartościowych dzieł sztuki. W takim przypadku w zależności od wartości przedmiotu zakres ochrony ustalany jest zawsze indywidualnie.

Ubezpieczenie majątkowe Dębica to także ubezpieczenie OC w życiu prywatnym, chroniące posiadacza polisy przed szkodami wyrządzonymi osobom trzecim lub ich mieniu. Ubezpieczenie domu Dębica to coś, na co warto się zdecydować.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Bartłomiej Jurecki z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej 169. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty.