Kredyt Nowy Targ

TWÓJ BROKER

Kredyt samochodowy

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, pozna Twoje potrzeby i przedstawi ofertę na bezpieczną i elastyczną formę finansowania w postaci kredytu.

Odbierz darmową ofertę kredytu!

NOWY LUB UŻYWANY SAMOCHÓD DLA CIEBIE

Broker kredytowy Nowy Targ

Kredyty samochodowe to niezawodny sposób na to, by bez dostępności własnych środków możliwy był zakup samochodu. Jest to rozwiązanie przeznaczone zarówno do nabywania aut używanych, jak i nowych. Często kredyt na samochód stanowi także sposób finansowania zakupu motocykla, skutera czy przyczepy kempingowej.

ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWANIA

Kredyt na samochód Nowy Targ - kluczowe aspekty

Aby wziąć auto na kredyt w Nowym Targu, niezbędne jest przedstawienie instytucji udzielającej pożyczki swojej zdolności kredytowej, od której zależy wysokość środków, jakie zostaną przyznane na zakup auta. Od zdolności kredytowej zależą również warunki pożyczki - im gorsza zdolność tym instytucje oferujące kredyt samochodowy potrzebują większej ilości zabezpieczeń gwarantujących im, że kredytobiorca będzie spłacał swoje zobowiązanie. Kredyt na samochód Nowy Targ jest sfinalizowany dopiero po podpisaniu umowy kredytowej.

Samochód na kredyt wymaga późniejszej spłaty nie tylko kwoty w wysokości jego zakupu, ale również dodatkowych wartości związanych z podpisaną umową kredytową, czyli odsetek, opłat, prowizji, podatków, marż czy ewentualnych kosztów wynikających ze skorzystania z dodatkowych usług.

Kredyty samochodowe często związane są z zastosowaniem dodatkowych zabezpieczeń, które ochronią instytucję udzielającą kredytu przed niewypłacalnością kredytobiorcy. Możliwości zabezpieczeń jest sporo i to, które zostaną zastosowane, zależne jest nie tylko o firmy udzielającej kredytu, ale również od zdolności kredytobiorcy - im jest ona niższa, tym stosowanych jest więcej zabezpieczeń. Bardzo często pożyczka na auto Nowy Targ zabezpieczana jest przy pomocy zestawu rejestrowego, przewłaszczenia na zabezpieczenie, depozytu karty pojazdu czy cesji praw z polisy autocasco.

Depozyt karty pojazdu to obowiązkowe zabezpieczenie, które stosowane jest przy każdym kredycie samochodowym. Po spłacie zobowiązań karta powraca do rąk właściciela. Zastaw rejestrowy oznacza, że nazwa kredytobiorcy zostaje wpisana do dowodu rejestracyjnego i pozostanie tam aż do momentu, w którym kredyt samochodowy Nowy Targ zostanie spłacony. W związku z tym w razie trudności ze spłatą rat bank ma prawo do sprzedaży kredytowanego pojazdu. Przywłaszczenie to współwłasność pojazdu (procentowa wartość określona jest w umowie) pomiędzy kredytobiorcą a instytucją udzielającą kredyty samochodowe Nowy Targ.

POPULARNE ROZWIĄZANIE DLA RODZIN

Kredyt samochodowy Nowy Targ - dodatkowe informacje

Kredyty samochodowe Nowy Targ często zabezpieczone są cesją praw z polisy autocasco. W praktyce oznacza to, że jeśli kredytobiorca spowoduje wypadek, to odszkodowanie z polisy przekazane zostanie instytucji, z której uzyskał kredyt. Wysokość zobowiązania nie wzrośnie, jednak kredytobiorca będzie musiał dokonać wszystkich niezbędnych w aucie napraw z własnych środków.

Warto zaznaczyć, że nie wszystkie wymienione zabezpieczenia stosowane są do jednego kredytu. Tak naprawdę kredyt samochodowy Nowy Targ, który jest obarczonych nawet licznymi zabezpieczeniami, wbrew pozorom jest dość korzystnym rozwiązaniem, zabezpieczającym interesy kredytobiorcy.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Bartłomiej Jurecki z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej 169. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty.