Kredyt Tarnów

TWÓJ BROKER

Kredyt samochodowy

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, pozna Twoje potrzeby i przedstawi ofertę na bezpieczną i elastyczną formę finansowania w postaci kredytu.

Odbierz darmową ofertę kredytu!

NOWY LUB UŻYWANY SAMOCHÓD DLA CIEBIE

Broker kredytowy Tarnów

Czy można kupić auto, nie mając wystarczającej ilości własnych środków? Jak najbardziej tak, wystarczy postarać się o kredyt na auto. Kredyty samochodowe w Tarnowie udzielane są zarówno na zakup pojazdów nowych (tu można skorzystać z oferty zarówno banku, jak i autoryzowanego salonu samochodowego) jak i używanych. Istnieje możliwość sfinansowania w ten sposób również zakupu przyczepy kempingowej, skutera czy motocykla, jednak zdecydowanie najczęściej wybór pada na samochody osobowe.

ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWANIA

Kredyty samochodowe w Tarnowie

Kredyt na zakup samochodu wymaga przedstawienia przez kredytobiorcę jego zdolności kredytowej. To właśnie od niej zależy wysokość środków, jakie zostaną przyznane na zakup auta. Od zdolności kredytowej zależą również warunki pożyczki -im gorsza zdolność tym instytucje oferujące kredyt samochodowy Nowy Targ potrzebują większej ilości zabezpieczeń gwarantujących im, że kredytobiorca będzie spłacał swoje zobowiązanie. Wbrew pozorom jest to rozwiązanie korzystne nie tylko dla pożyczkodawcy, ale i pożyczkobiorcy.

Kredyt samochodowy Tarnów to dodatkowe koszty wynikające nie tylko z wpłaty kwoty zakupy pojazdu, ale również sumy opłat dodatkowych w postaci odsetek, opłat, prowizji, podatków, marż czy ewentualnych kosztów wynikających ze skorzystania z dodatkowych usług.

POPULARNE ROZWIĄZANIE DLA RODZIN

Kredyt samochodowy Tarnów - dlaczego warto?

Kredyt na zakup samochodu Tarnów ze względu na interesy zarówno kredytobiorcy, jak i instytucji udzielającej kredytu obarczony jest dodatkowym zabezpieczeniem. Możliwość i zabezpieczenia kredytu jest wiele, warto jednak wiedzieć, że nie wszystkie są jednocześnie stosowane przy jednej umowie kredytowej.

Bardzo często pożyczka na auto Tarnów zabezpieczana jest przy pomocy:

  • zastawu rejestrowego – tu obok kredytobiorcy w dowodzie rejestracyjnym wpisana zostaje również nazwa instytucji finansującej zakup samochodu i pozostaje w nim aż do momentu całkowitej spłaty kredytu. Jeżeli kredyt samochodowy Tarnów nie będzie spłacany, instytucja udzielająca kredytu ma prawo do jego sprzedaży;
  • przewłaszczenia na zabezpieczenie – instytucja udzielająca kredytu ma pewien procent udziału przy własności pojazdu;
  • depozytu karty pojazdu – to najczęściej stosowane zabezpieczenie, które posiada każdy kredyt samochodowy Tarnów. Karta pozostaje u kredytodawcy aż do momentu spłacenia przez kredytobiorcę całego zobowiązania;
  • cesji praw z polisy autocasco – w tym przypadku, jeśli kredytobiorca spowoduje wypadek, to odszkodowanie z polisy przekazane zostanie instytucji, z której uzyskał kredyt. Wysokość zobowiązania nie wzrośnie, jednak kredytobiorca będzie musiał dokonać wszystkich niezbędnych w aucie napraw z własnych środków.

Choć wielu kierowców sądzi, że pożyczka na samochód obarczona zabezpieczeniami może być problematyczna, w rzeczywistości przy regularnej spłacie zadłużenia będzie tak naprawdę bardzo korzystna.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Bartłomiej Jurecki z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej 169. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty.