Leasing Nowy Sącz

TWÓJ BROKER

Leasing dla Twojej firmy.

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, pozna Twoje potrzeby i przedstawi ofertę na bezpieczną i elastyczną formę finansowania w postaci leasingu.

Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie.

Odbierz darmową ofertę leasingu!

NOWY SAMOCHÓD DLA TWOJEJ FIRMY

Leasing pojazdów Nowy Sącz

Leasing pojazdu w Nowym Sączu to jedna z najprostszych, a zarazem najtańszych form finansowania samochodu, nic więc dziwnego w tym, że jest tak często stosowana. Leasing na samochód dostępny jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, co niewątpliwie stanowi jedną z ważniejszych zalet tego rozwiązania. Leasing samochodowy częściej jest jednak spotykany w przypadku firm, dla których auto stanowi istotne narzędzie pracy.

Leasing samochodów jest umową, która pod wieloma względami jest podobna do umowy najmu czy dzierżawy z tą jednak różnicą, że podmiot umowy (w tym przypadku jest to samochód) po pewnym czasie będzie mógł zostać wykupiony na własność przez leasingobiorcę. Nie jest to jednak warunek konieczny, choć w rzeczywistości duża część osób czy firm decydujących się na leasing aut Nowy Sącz w późniejszym czasie korzysta z możliwości ich zakupu.

Leasing samochodów najbardziej opłacalny jest w przypadku wersji operacyjnej - chodzi tu przede wszystkim o znacznie korzystniejsze opodatkowanie. Tu zarówno wpłata początkowa, jak i późniejsze raty mogą być traktowane w całości jako koszty uzyskania przychodu firmy. W efekcie tego leasing pojazdu prowadzi do obniżenia podstawy opodatkowania.

CHCESZ ROZWINĄĆ SWOJĄ FIRMĘ?

Leasing maszyn i urządzeń Nowy Sącz

Leasing na maszyny budowalne w Nowym Sączu to idealna alternatywa dla bankowych kredytów, które z różnych przyczyn nie zawsze są łatwo dostępne. Warto również pamiętać o tym, że odpowiednio dobrany leasing sprzętu budowlanego pozwala na obniżenie poniesionych w jego wyniku kosztów, co w przypadku wielu firm daje naprawdę dość atrakcyjnie prezentujące się oszczędności.

Leasing maszyn produkcyjnych czy budowalnych to bardzo prosta procedura, nie wymagająca dużej ilości czasu i organizowania wielu spraw formalnych. Sprzęt może być użytkowany do realizacji inwestycji, a firma, która zdecydowała się na leasing na urządzenia, w czasach dość niestabilnej gospodarki nie musi martwić się brakiem rezerw finansowych, które z pewnością pojawiłyby się w przypadku zakupu sprzętu za firmowe środki.

Wiele osób rozważających leasing urządzeń zastanawia się nad tym, czy są jakieś ograniczenia co do sprzętu, który może być objęty tą formą finansowania. Tak naprawdę każdy sprzęt może być oddany w leasing, który w danym momencie jest potrzebny firmie do realizacji inwestycji.

WŁASNA INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA?

Leasing fotowoltaiki Nowy Sącz

Leasing fotowoltaiki Nowy Sącz zyskuje sobie coraz szersze grono zwolenników, którzy chcą wejść w posiadanie instalacji fotowoltaicznej, jednak nie są w stanie uiścić od razu wszystkich kosztów związanych z jej założeniem. Leasing paneli fotowoltaicznych z działa na bardzo podobnych zasadach jak w przypadku samochodów czy maszyn i urządzeń budowlanych.

Leasing na fotowoltaikę dostępny jest w formie operacyjnej, finansowej bądź pożyczki leasingowej. Ta ostatnia opcja jest zdecydowanie mniej korzystna przede wszystkim ze względu na to, że obniża zdolność kredytową przedsiębiorstwa, co może powodować zamknięcie możliwości uzyskania finansowania z innych źródeł. Leasing na fotowoltaikę nie wymaga poniesienia dużych nakładów finansowych z własnego budżetu, a pozwala cieszyć się zaletami i możliwościami, jakie daje posiadanie instalacji fotowoltaicznej. Leasing fotowoltaiki to również duże oszczędności, między innymi dzięki możliwości obniżenia progu podatkowego. Instalacja fotowoltaiczna leasing Nowy Sącz - cała procedura to tak naprawdę minimum formalności, przy wyłącznie podstawowej i niezbędnej do nawiązania obustronnej transakcji dokumentacji.

Warto również podkreślić, że każda firma, która zdecyduje się na leasing na fotowoltaikę, nie będzie musiała ponosić z tego tytułu żadnych zabezpieczeń, zarówno finansowych, jak i materialnych.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Bartłomiej Jurecki z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej 169. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty.