Kredyt Nowy Sącz

TWÓJ BROKER

Kredyt samochodowy

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, pozna Twoje potrzeby i przedstawi ofertę na bezpieczną i elastyczną formę finansowania w postaci kredytu.

Odbierz darmową ofertę kredytu!

NOWY LUB UŻYWANY SAMOCHÓD DLA CIEBIE

Broker kredytowy Nowy Sącz

Wiele osób chcących kupić pojazd nie może w pełni sfinansować go z własnych środków. W takim przypadku pomocne okazują się być kredyty samochodowe.

Samochód na kredyt to jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań wśród osób, które chcą kupić auto, jednak nie posiadają wystarczającej ilości własnych środków finansowych. W przypadku zastosowania dodatkowego zabezpieczenia w postaci finansowania kredytobiorca ma szansę na atrakcyjniejsze warunki kredytowania.

ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWANIA

Kredyt na samochód Nowy Sącz - najważniejsze informacje

Pożyczka na auto Nowy Sącz przeznaczona może być zarówno na zakup pojazdu nowego, jak i używanego. Warto zdawać sobie również sprawę z tego, że kredyt na samochód można zaciągnąć zarówno w banku, jak i w autoryzowanym salonie samochodowym (dotyczy to zakupu nowych pojazdów).

Kredyt samochodowy można podzielić na trzy typy:

  • kredyt samochodowy standardowy – umowa kredytowa zawierana jest na określony czas (minimum 6 miesięcy), a kredytobiorca spłaca co miesiąc raty kapitałowo-odsetkowe w określonej wysokości. Ten typ nie wymaga wpłaty własnej;
  • kredyt samochodowy  jednoratowy – w tym przypadku na zakup auta niezbędny jest wkład własny w wysokości około 50% jego wartości (ta wartość zależna jest od pożyczkodawcy). Pozostała kwota zakupu wpłacana jest po jakimś czasie. Jest to nieoprocentowany typ kredytu;
  • kredyt samochodowy  balonowy – nie jest to popularna forma kredytowania, jednak jest dość ciekawa. Raty w tym przypadku są dość niskie, ale na koniec kredytowania klient musi spłacić ostatnią ratę w wysokości 20% wartości samochodu w dniu zakupu. Nie jest wymagana w tym przypadku wpłata własna.
POPULARNE ROZWIĄZANIE DLA RODZIN

Kredyty samochodowe Nowy Sącz- czy warto wybrać dodatkowe zabezpieczenie?

Kredyt samochodowy często wymaga dodatkowego zabezpieczenia, najczęściej w formie cesji praw z polisy autocasco. W praktyce wygląda to tak, że instytucja, która udzieliła kredyt na auto, w przypadku zniszczenia pojazdu może dochodzić uzyskania pieniędzy z ubezpieczenia (w takim przypadku kredytobiorca traci to prawo). Kolejne zabezpieczenie to depozyt karty pojazdu czy przywłaszczenie z warunkiem zawieszającym. To ostatnie oznacza, że jeżeli pożyczka na samochód Nowy Sącz nie jest regularnie spłacana. W takim przypadku instytucja, która sfinansowała zakup pojazdu, zyskuje prawo do jego przejęcia.

Decydując się na kredyt samochodowy , warto mieć świadomość tego, że niektóre instytucje wymagają wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od różnych ryzyk (np. ubezpieczenia na życie, od utraty pracy, utraty wartości samochodu). Dodatkowe zabezpieczenia są najczęściej wymagane w przypadkach, w których kredyt na zakup samochodu został udzielony przy stosunkowo niewielkiej wpłacie własnej.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Bartłomiej Jurecki z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej 169. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty.