Kredyt Zakopane

TWÓJ BROKER

Kredyt samochodowy

Wypełnij formularz, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą, pozna Twoje potrzeby i przedstawi ofertę na bezpieczną i elastyczną formę finansowania w postaci kredytu.

Odbierz darmową ofertę kredytu!

NOWY LUB UŻYWANY SAMOCHÓD DLA CIEBIE

Broker kredytowy Zakopane

Jest duża grupa osób, szczególnie w czasach dość niestabilnej gospodarki, które potrzebują samochodu, jednak nie są w stanie sfinansować jego zakupu wyłącznie przy pomocy własnych środków. Na szczęście jest na to skuteczne rozwiązanie - kredyt na samochód.

ATRAKCYJNE WARUNKI FINANSOWANIA

Kredyt na samochód Zakopane - kluczowe informacje

Samochód na kredyt Zakopane to jedno z najczęściej stosowanych rozwiązań wśród osób, które chcą kupić auto, jednak z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na wyłożenie całej kwoty zakupu od razu. Takim osobom z pomocą przychodzi kredyt na samochód. Warto wiedzieć również, że dość często przy zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń kredytobiorca ma szansę uzyskać kredyt na samochód na atrakcyjniejszych warunkach.

Pożyczka na auto przeznaczona może być zarówno na zakup pojazdu nowego, jak i używanego. Często przy jej pomocy można sfinansować również zakup np. motoru czy skutera. Kredyt na samochód można zaciągnąć zarówno w banku, jak i w autoryzowanym salonie samochodowym (dotyczy to zakupu nowych pojazdów).

Kredyt samochodowy można podzielić na trzy typy:

  • standardowy kredyt samochodowy – umowa kredytowa zawierana jest na czas określony, a kredytobiorca spłaca raty kapitałowo-odsetkowe w określonej wysokości każdego miesiąca. Ten typ kredytu samochodowego nie wymaga wpłaty początkowej;
  • balonowy kredyt samochodowy – nie jest to popularna forma kredytowania – raty w tym przypadku są niskie, ale na koniec umowy kredytowej klient musi spłacić ostatnią ratę w wysokości 20% wartości samochodu w dniu zakupu. Nie jest wymagana w tym przypadku wpłata początkowa.
  • jednoratowy kredyt samochodowy – w tym przypadku na zakup auta niezbędny jest wysoki wkład własny w wysokości około 50% jego wartości (dokładna wartość zależna jest od pożyczkodawcy). Pozostała kwota zakupu wpłacana jest po określonym czasie.
POPULARNE ROZWIĄZANIE DLA RODZIN

Kredyt samochodowy Zakopane - dodatkowe aspekty

W zależności od wewnętrznych ustaleń jednostki udzielającej pożyczek może się okazać, że aby uzyskać kredyt na zakup samochodu Zakopane konieczne będzie zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń, które będą gwarancją tego, że kredytobiorca spłaci lub w inny sposób uiści swoje zobowiązania.

Głównym zabezpieczeniem stosowanym przy kredytach jest cesja praw z polisy autocasco. W przypadku uszkodzenia auta prawo do odszkodowania ma nie kredytobiorca, a instytucja, która udzieliła mu finansowania.

W przypadku, gdy pożyczka na auto została udzielona bez wkładu własnego (lub przy jego znikomym udziale), instytucje kredytowe często wymagają dodatkowego zabezpieczenia, między innymi w postaci wykupienia dodatkowego ubezpieczenia od różnych ryzyk (np. ubezpieczenia na życie, od utraty pracy, utraty wartości samochodu) czy zabezpieczenia karty do depozytu.

Jeżeli kredyt na auto nie jest regularnie spłacany, pożyczkodawca ma prawo do przejęcia auta.

NAPISZ DO NAS

Zapraszamy do współpracy!

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Bartłomiej Jurecki z siedzibą w Nowym Sączu przy ulicy Tarnowskiej 169. Pozostawione dane będą przetwarzane w celu obsługi korespondencji a także przedstawienia oferty.